cccp.htm GŁÓWNA > PAŃSTWA > ZWIĄZEK RADZIECKI



P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  Ą





główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  świata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          

  
  
moja książka   
  
 
  
  
moja książka   
  









flaga Związku Radzieckiego
   ZWIĄZEK
SOCJALISTYCZNYCH
REPUBLIK
RADZIECKICH

СОЮ’З
СОВЕ’ТСКИХ
СОЦИАЛИСТИ’ЧЕСКИХ
РЕСПУ’БЛИК
,



Reprezentanci z medalami :

     A   B   C   D   E   G  
H   I   K   L   Ł   M   P   R   S   T   U   W   Z  

stronę wykonał z pomocą   M i c h a ł e k    lat 6 ½
KULA.    Mistrzowie ZSRR wśród kobiet i mężczyzn.      DYSK.   Rekordy ZSRR.      SKOK W DAL.    Mistrzowie ZSRR wśród kobiet i mężczyzn.
KULA.   Rekordy ZSRR.      DYSK.    Mistrzowie ZSRR wśród kobiet i mężczyzn.      SKOK W DAL.   Rekordy ZSRR.


ABASZIDZE-MISZLAJEWA
Nunu . SP

ABBJASOW Szamil . LJ

ACHRIMIENKO-PETROWA
Natalia . SP

ALFIEJEWA Lidia . LJ

ANDREJEWA Anna . SP

BAGRIANCEWA Jelizawieta . DT

BARANOWA-GORBACZEWA
Natalia . DT

BARDAUSKIENÉ Wilma . LJ

BARYSZNIKOW Aleksandr . SP

BIEGLAKOWA Irina . DT

BIELEWSKAJA-MICHAJEWA
Jelena . LJ

BIEREZNAJA Larisa . LJ

BOGDANOWA-LITUJEWA
Walentina . LJ

BOJARS Jânis . SP

CHEN Jolanda . LJ

CZEPELIOW Władimir . LJ

CZISTIAKOWA Galina . LJ, TJ

CZIŻOWA-BARYSZNIKOWA
Nadieżda . SP

CZUDINA Aleksandra . LJ

DANIŁOWA Tamara . DT

DAWIDOWA-BUROWA
-CZERNIAWSKAJA Olga . DT

DOLŻENKO-DREWAL
-KRASZEWSKAJA Swetłana Esfir . SP

DUGINIETS Igor . DT

DUMBADZE Nina . DT

DWALIWSZWILI Nadieżda . LJ

EMMIJAN Robert . LJ

GAILE Lidia . LJ

GOPCZENKO Galina . LJ

GORAJNOW Dmitrij . SP

GRIGAŁKA Otto . SP

GUSZCZIN Eduard . SP

HEINASTE Heino . SP

IWANOWA Antonina . SP

IWANOWA-SINCZUKOWA
Jelena . LJ

KAŁASZNIKOWA-KREPKINA
Wera . LJ, 100, 4x100

KARASIEW Nikołaj . SP

KAZMINA-PROCZENKO Nina . LJ

KIDYKAS Vaclovas . DT

KISIELIOW Władimir . SP

KLIMENKO Aleksandr . SP

KLOPOTNOWA-KOKONOWA
Jelena . LJ

KOLNOCZENKO Georgij . DT

KOŁPAKOWA Tatiana . LJ

KRIWELIOWA Swetłana . SP

KUZNECOWA Maria . SP

     A   B   C   D   E   G  
H   I   K   L   Ł   M   P   R   S   T   U   W   Z  

LAJEWSKIJ Sergej . LJ

LEPIK Tönu . LJ

LESSOWAJA-STARODUBCEWA
Tatiana . DT

LIPSNIS Wiktor . SP

LISOWSKAJA Natalia . SP

LITUJEWA Walentina . LJ

ŁYCHO Wiaczesław . SP

MELNIK Faina . DT

MICHALCZENKO Larisa . DT

MIRONOW Jewgenij . SP

MURASZOWA Galina . DT

MURAWJEWA Liudmiła . DT

PIELESZENKO-AGAPOWA
Larisa . SP

PODŁUŻNY Walerij . LJ

PRESS Tamara . DT, SP

RASZCZUPKIN Wiktor . DT

ROMASZKOWA-PONOMARIEWA
Nina . DT

SAWINKOWA-JERMAKOWA
Galina . DT

SEWRIUKOWA Tatiana . SP

SHULYAK-KRAVETS Inessa . TJ

SKACZKO Tatiana . LJ

SMIRNOW Siergiej . SP

SZCZELKANOWA Tatiana . LJ

SZUBIN Jewgenij . LJ

SZUMSKAJA Rimma . DT

TALISZEWA Tatiana . LJ

TER-OWANESJAN
Igor Aramowicz . LJ

TOCZENOWA Kławdija . SP

TRUSENIOW Vladimir . DT

TSEPIELJEW Wladimir . LJ

TYSZKIEWICZ Tamara . SP

UBARTAS Romas . DT

WASILJEWA Walentina . LJ

WOJKIN Walery . SP

ZYBINA Galina . SP, DT, JT

     A   B   C   D   E   G  
H   I   K   L   Ł   M   P   R   S   T   U   W   Z  





KULA.    Mistrzowie ZSRR wśród kobiet i mężczyzn.      DYSK.   Rekordy ZSRR.      SKOK W DAL.    Mistrzowie ZSRR wśród kobiet i mężczyzn.
KULA.   Rekordy ZSRR.      DYSK.    Mistrzowie ZSRR wśród kobiet i mężczyzn.      SKOK W DAL.   Rekordy ZSRR.



        SP - pchnięcie   kulą       DT - rzut   dyskiem
        LJ - skok   w   dal       JT - rzut   oszczepem
        TJ - trójskok         100 - sprint   100   m
        4x100 - sztafeta   4x100 m



do góry


copyright © 2003-05   Leszek Albiniak