D A U T E
- D R E C H S L E R
Heike
                    
ДРЕХСЛЕР Хайке










Lekkoatletka D.D.R.
dalej niemiecka

   Ad Astram:      

Champions 595,75 % / 6
Europe 1st
Average 99,29 %

by Leszek Albiniak



   ur. 16.12.1964   
w    G e r a .   
( wzrost - 1,80 m ; waga ~ 68 kg )


trzykrotna Rekordzistka Świata
S K O K   W   D A L
dwukrotna Rekordzistka Świata    2 0 0   M


LJ    (5) skoków 7.41-7.50
(18) skoków 7.31-7.40
(59) skoków 7.21-7.30
(99) skoków 7.11-7.20
(174) skoki 7.00-7.10
(125) skoków 6.90-6.99

100 m    (11) biegów [s] 10.9-10.99
(6) biegów 11.0-11.09


200 m    (2) biegi [s] 21.7-21.79
(1) bieg 21.8-21.89
(3) biegi 21.9-21.99
(1) bieg 22.0-22.09
(4) biegi 22.10-22.19
(2) biegi 22.20-22.29
(3) biegów 22.30-22.39











klub : SG Wismut Gera 1976-1977,
TuS Jena 1978-1994,
LAC Chemnitz 1995-1996,
LAC Erfurt 1997-1998,
ABC Ludwigshafen 1999-2000,
Karlsruher SC 2001-2002,
LG Karlsruhe 1.1.2003-






Mistrzyni    N. R. D.

1981, 1983-1988, 1990.
halowa 1981, 1983-1984, 1986-1988.
  SKOK W DAL







Mistrzyni    N. R. D.

halowa 1986-1987
  100 [jardów]







Mistrzyni    N. R. D.

1986, 1988.

  200 m







Mistrzyni    N. R. D.

1987.

  4 x 100 m







Mistrzyni    N i e m i e c

1991-1992, 1994-1995, 1998-2002.
halowa 1991-1995, 1997, 1999-2002.
  SKOK W DAL







Mistrzyni    N i e m i e c

1992
  100 m




R E K O R D    Ż Y C I O W Y
S k o k   w   d a l
odległość wiatr miejsce data
7.48
1.2
Neubrandenburg
09 07 1988
K u l a
odległość miejsce data
13.88
Talence
15 09 1995
S i e d m i o b ó j
punktów miejsce data
6741
Talence
11 09 1994
 P i ę c i o b ó j 
punktów miejsce data
4329
Santiago de Cuba
15 08 1980
1 0 0 m
czas wiatr miejsce data
10.91
0.2
Moscow
06 07 1986
2 0 0 m
czas wiatr miejsce data
21.71
1.2
Stuttgart
29 08 1986
8 0 0 m
czas miejsce data
2:11.53
Talence
11 09 1994
1 0 0 m   p.płt.
czas wiatr miejsce data
13.34
-0.3
Talence
10 09 1994
S k o k   w z w y ż
wysokość miejsce data
1.84
Talence
10 09 1994
O s z c z e p
odległość miejsce data
40.64
Talence
11 09 1994
T r ó j s k o k
odległość wiatr miejsce data
13.94 i
Jena
14 01 1997
6 0 m
czas miejsce data
7.23
Nishinomiya
11 02 1992



    s k o k    w    d a l    
               
rok wynik wiatr miejsce data
1976
4.41
1977
4.40
1978
5.69
1979
6.07
Jena
04 10 1979
1980
6.64
2
Santiago de Cuba
15 08 1980
1981
6.91
1
Jena
09 08 1981
1982
6.98
1.1
Potsdam
18 08 1982
1983
7.14
1.1
Bratislava
04 06 1983
1984
7.40
1.8
Dresden
26 07 1984
1985
7.44
2
East Berlin
22 09 1985
1986
7.45
0.9
Tallinn
21 06 1986
7.45
1.1
Dresden
03 07 1986
1987
7.40
0.7
Potsdam
21 08 1987
1988
7.48
1.2
Neubrandenburg
09 07 1988
1990
7.30
0.6
Split
28 08 1990
1991
7.37
1.8
Sestriere
31 07 1991
1992
7.48
0.4
Lausanne
08 07 1992
1993
7.21
0
Zürich
04 08 1993
1994
7.29
0.9
Oslo
22 07 1994
1995
7.09
Liévin
20 02 1995
1996
6.75
1.4
Milano
07 09 1996
1997
6.95
Stuttgart
02 02 1997
1998
7.16
1
Budapest
22 08 1998
1999
6.91
0.6
Stockholm
30 07 1999
2000
6.99
1.9
Sydney
29 09 2000
2001
6.79
-1.0
Bremen
24 06 2001
2002
6.85
0.3
Leverkusen
27 07 2002
2003
6.08
1.6
Offenburg
18 06 2003
2004
6.49
1.0
Papeete
03 10 2004

    p c h n i ę c i e    k u l ą    
rok wynik miejsce data
1981
13.31
Berlin
14 08 1981
1995
13.88
Talence
15 09 1995

    s i e d m i o b ó j    
rok punktów miejsce data
1981
 5891
Halle
24 05 1981
1994
6741
Talence
11 09 1994
1995
6375
Talence
16 09 1995

    1 0 0 m    
rok wynik wiatr miejsce data
1979
12.3
1981
11.75
1986
10.91
0.2
Moscow
06 07 1986
1987
10.95
0.7
Rome
30 08 1987
1988
10.91
1.7
Oslo
02 07 1988
1990
11.14
Koblenz
04 09 1990
1991
11.09
0.7
Duisburg
12 06 1991
1992
11.24
1993
11.36
1994
11.38
1997
11.70

    2 0 0 m    
rok wynik wiatr miejsce data
1980
25.7
1981
24.16
1985
23.19
1986
21.71
1.2
Jena
29 06 1986
21.71
-0.8
Stuttgart
29 08 1986
1987
22.18
1.9
Karl-Marx-Stadt
21 06 1987
1988
21.84
1.0
Rostock
26 06 1988
1990
22.19
0.3
Split
30 08 1990
1991
22.58
Monaco
03 08 1991
1993
23.16
1994
22.84
1995
23.04

    t r ó j s k o k    
rok wynik wiatr miejsce data
1993
13.35
-0.3
Miaoli
30 05 1993
1997
13.94 i
Jena
14 01 1997

    s k o k    w z w y ż    
rok wynik miejsce data
1979
1.80
Berlin
27 07 1979
1980
1.81
Santiago de Cuba
15 08 1980
1981
1.80
Halle
23 05 1981
1994
1.84
Talence
10 09 1994


     s k o k    w    d a l    
zawody lokata
 EChJ'81
   1   f i n a ł   
 EChI'82
5 finał
 ECh'82
4 finał
 EChI'83
   3   f i n a ł   
   1   f i n a ł   
                       
 EChI'85
   3   f i n a ł   
   1   f i n a ł   
 ECh'86
   1   f i n a ł   
 EChI'87
   1   f i n a ł   
   1   f i n a ł   
   3   f i n a ł   
 EChI'88
   1   f i n a ł   
 OG'88
   2   f i n a ł   
 ECh'90
   1   f i n a ł   
 WIC'91
   2   f i n a ł   
   2   f i n a ł   
   1   f i n a ł   
   1   f i n a ł   
   1   f i n a ł   
 ECh'94
   1   f i n a ł   
9 finał
7 finał
4 finał
   1   f i n a ł   
DNS
   2   f i n a ł   
   1   f i n a ł   
5 finał
22 kwalifikacje
 ECh'02
5 finał

     1 0 0 m    
zawody lokata
   2   f i n a ł   
   3   f i n a ł   

     2 0 0 m    
zawody lokata
 ECh'86
   1   f i n a ł   
   1   f i n a ł   
   3   f i n a ł   
 ECh'90
   2   f i n a ł   

     4 x 1 0 0 m    
zawody lokata
   3   f i n a ł   

  ECh -EUROPEAN CHAMPIONSHIPS  
  EChI -EUROPEAN CHAMPIONSHIPS INDOOR  
  EChJ - EUROPEAN CHAMPIONSHIPS JUNIOR  

      

mistrzowie IGRZYSK OLIMPIJSKICH   
mistrzowie MISTRZOSTW ŚWIATA   
TWOJA reklama   
mistrzowie MISTRZOSTW EUROPY   



iaaf.org




leichtathletik




heike-drechsler.com
  * Neubrandenburg 09.07.1988
  * Athens 09.08.1997
  * Paris 09.03.1997
  * Lievin 16.02.1997
  * Erfurt 05.02.1997
  * Stuttgart 02.02.1997
  * Budapest 22.08.1998
  * Ghent 27.02.2000
  * Sydney 29.09.2000
  * Lizbona 10.03.2001
  * Munich 07.08.2002
























































































































































































































































































































copyright © 2003-2040   Leszek Albiniak