D Y S K , K U L A , S K O K .
http://wulkana.republika.pl/index2.htm



g³ówna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  ¶wiata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
zawody halowe
          
linki
          
          

  long jump     shot put     discus throw  
  






Halowe Mistrzostwa Europy

G E N U A     1 9 9 2




     Meisterschafts Teilnehmer
   Gold Medallien Gewinner
   Silber Medallien
   Bronze Medallien
   SB - 1992







REZULTATY SKOK W DAL
Kobiety  28.02.1992    godzina




miejsce zawodniczka kraj wynik numer
 1.   BERESHNAYA Larissa GUS   flaga  Wspólnoty Niepodleg³ych Pañstw 7,00
 2.   ILCU Marieta ROM    6,74
 3.   NINOVA Lyudmila AUT   flaga Austriacka 6,60
 4.   KRAVEZ Inessa GUS 6,57
 5.   RADTKE Helga GER 6,43
 6.   GERHARDT Claudia GER 6,38
 7.   CAPRIOTTI Antonella ITA 6,37
 8.   KYTÖLÄ Ragne FIN 6,35
 9.   SCHÖNENBERGER Rita SUI 6,21
 10.   NIELSEN Renata DEN 6,14
 11.   SMIRNOVA Marina LAT 6,12
 12.   VANYEK Zsuzsa HUN 6,07
 13.   TIEDTKE Susen GER 6,07
 14.   YUKSEL Fatima TUR 5,81
    OLIVEIRA Ana POR  NM
lp zawodniczka
I
II
III
IV
V
VI
1.
BERESHNAYA
x
7,00
x
x
6,96
x
2.
ILCU
6,46
6,56
6,52
6,61
6,74
6,68
3.
NINOVA
x
6,47
6,60
x
6,59
6,42
4.
KRAVEZ
6,52
6,47
x
x
x
6,57
5.
RADTKE
6,36
x
x
6,29
6,43
6,25
6.
GERHARDT
6,38
6,26
6,27
6,14
6,22
x
7.
CAPRIOTTI
6,08
6,27
5,96
6,07
x
6,37
8.
KYTÖLÄ
6,14
6,29
6,35
6,35
6,19
x
9.
SCHÖNENBERGER
6,13
6,10
6,21
10.
NIELSEN
x
6,14
6,11
11.
SMIRNOVA
x
6,12
5,79
12.
VANYEK
6,07
6,06
5,93
13.
TIEDTKE
x
x
6,07
14.
YUKSEL
5,76
5,81
5,63
OLIVEIRA
x
x
x


ER:  7.37  Heike DRECHSLER   GDR  
(13.02.1988) Wiedeñ

CR:  7.30   Heike DRECHSLER   GDR  
(05.03.1988) Budapeszt



DYSK  [DT] ,
KULA  [SP] ,
SKOK  [LJ] ,
OSZCZEP  [JT] ,
WZWY¯  [HJ] .

DEFINICJE

LEKKOATLECI:   
dyskobole
kulomioci
skoczkowie

MEDALI¦CI:
IGRZYSK OLIMPIJSKICH
MISTRZOSTW ¦WIATA
HALOWYCH MISTRZOSTW ¦WIATA
MISTRZOSTW EUROPY
HALOWYCH MISTRZOSTW EUROPY













REZULTATY SKOK W DAL
Mê¿czy¼ni  29.02.1992    godzina




miejsce zawodnik kraj wynik numer
 1.   BAGRYANOV Dmitriy GUS   flaga  Wspólnoty Niepodleg³ych Pañstw 8,12
 2.   KRAUSE Konstantin GER   flaga Niemiecka 8,04
 3.   KÄRNÄ Jarmo FIN   flaga Finlandii 7,96
 4.   EVANGELISTI Giovanni ITA 7,94
 5.   TUDOR Bogdan ROM 7,92
 6.   MELLAARD Emiel NED 7,89
 7.   LESTAGE Franck FRA 7,77
 8.   FORSYTHE Mark GBR 7,76
 9.   KIRILENKO Vitaliy GUS 7,74
 10.   GEORGIYEV Galin BUL 7,73
 11.   SUNNEBORN Mattias SWE 7,70
 12.   KOUKODIMOS Konstantinos GRE 7,70
 13.   HAAF Dietmar GER 7,69
 14.   KRSEK Ivo TCH 7,68
 15.   OLIVAN Jesus ESP 7,68
 16.   GOEDICKE Volker GER 7,61
 17.   HERNANDEZ Angel ESP 7,61
 18.   SONEL Catalin ROM 7,53
 19.   ERGOTIC Sinisa CRO 7,52
 20.   GOMBALA Milan TCH 7,46
 21.   ORDINA Tibor HUN 7,43
 22.   VASDEKIS Spyros GRE 7,43
lp zawodnik
I
II
III
IV
V
VI
1.
BAGRYANOV
7,78
x
7,59
7,75
8,12
x
2.
KRAUSE
7,81
x
7,80
7,87
x
8,04
3.
KÄRNÄ
7,93
7,96
x
x
7,64
7,79
4.
EVANGELISTI
7,81
x
7,94
x
x
7,93
5.
TUDOR
x
7,76
7,76
7,80
7,81
7,92
6.
MELLAARD
7,67
7,72
7,76
7,84
7,89
7,77
7.
LESTAGE
7,66
7,72
7,77
x
7,74
x
8.
FORSYTHE
7,77
x
7,52
x
x
x
9.
KIRILENKO
7,49
7,74
x
10.
GEORGIYEV
7,73
7,70
7,69
11.
SUNNEBORN
7,70
7,23
7,68
12.
KOUKODIMOS
x
7,58
7,70
13.
HAAF
7,42
7,69
7,67
14.
KRSEK
7,42
7,66
7,68
15.
OLIVAN
7,68
7,60
7,57
16.
GOEDICKE
7,51
7,61
7,52
17.
HERNANDEZ
7,50
x
7,61
18.
SONEL
7,41
7,53
6,30
19.
ERGOTIC
7,44
7,52
7,45
20.
GOMBALA
7,36
7,46
7,46
21.
ORDINA
6,98
7,42
7,43
22.
VASDEKIS
7,43
x
x


ER:  8.49   EMMIYAN Robert   URS  
(21.02.1987) Liévin

CR:  8.49   EMMIYAN Robert   URS  
(21.02.1987) Liévin




PARY¯     GENUA 
GLASGOW     HAGA 
BUDAPESZT      LIÉVIN 
MADRYT  PIREUS 




copyright © 2003-2040   Leszek Albiniak