P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  Ą

               
główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  świata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          

   participantes de los campeonato
   ganadores de medallas de oro
   ganadores de medallas de plata
   ganadores de medallas de bronce
   después de los campeonato de europa
   SB - 2007
Halowe Mistrzostwa Europy      B I R M I N G H A M       02-04.03.2007r.

Halowe   Mistrzostwa   Europy 
 Birmingham  2007


	   
	   Pchnięcie Kulą,	   
	   Kugelstoßen,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,
	   Lancer du poids,
	   Толкание Ядра.    
	   
	   
	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,
	   Прижок в длину.
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   Метание Диска.




0 3 .0 3 .       minimum 18,00
godz.11:30-12:03 Kobiety eliminacje




1 RYABINKINA Olga    RUS 18.21
2 LEGNANTE Assunta    ITA 18.20
3 LEANTSIUK Yulia    BLR 18.01
9 SOBIESZEK Magdalena    POL 16.55






REZULTATY PCHNIĘCIE KULĄ
Kobiety  04.03.2005    godzina 12:45



           
           
           

miejsce zawodniczka kraj wynik numer
 1.   LEGNANTE Assunta ITA   flaga Włoska 18.92 1185
 2.   KHUDOROZHKINA Irina RUS   flaga Rosyjska 18.50 1279
 3.   RYABINKINA Olga RUS   flaga Rosyjska 18.16 1291
 4.   LEANTSIUK Yulia BLR 18.10 1017
 5.   MANFREDI Laurence FRA 18.02 SB 1103
 6.   OMAROVA Anna RUS 17.98 1286
 7.   CERIVAL Jessica FRA 16.51 1100
 8.   ENGMAN Helena SWE 16.09 1331
miejsce zawodniczka
I
II
III
IV
V
VI
  1.
LEGNANTE
17.05
18.71
18.92
x
x
18.34
  2.
KHUDOROZHKINA
17.93
17.99
x
17.80
18.50
x
  3.
RYABINKINA
x
17.72
18.00
18.01
18.16
x
  4.
LEANTSIUK
x
18.10
17.95
x
x
17.34
  5.
MANFREDI
17.41
17.94
17.56
x
17.77
18.02
  6.
OMAROVA
17.25
17.98
17.25
17.87
17.83
17.01
  7.
CERIVAL
x
15.87
16.08
16.46
x
16.51
  8.
ENGMAN
x
15.63
15.70
15.58
15.75
16.09
Lista STARTOWA


ER:  22.50  Helena FIBINGEROVA   TCH  
(19.02.1977) Jablonec

CR:  21.46   Helena FIBINGEROVA   TCH  
(13.03.1977) San Sebastian



0 2 .0 3 .       minimum 20,00
godz.11:05-12:16 Mężczyźni eliminacje




1 OLSEN Joachim    DEN 20.93
2 KONOPKA Mikuláš    SVK 20.35 SB
3 LYZHYN Pavel    BLR 19.97
10 GIŻA Jakub    POL 19.15





REZULTATY PCHNIĘCIE KULĄ
Mężczyźni  02.03.    godzina 16:50



           
           
           

miejsce zawodnik kraj wynik numer
 1.   KONOPKA Mikuláš SVK   flaga Słowacka 21.57 NR EL 516
 2.   LYZHYN Pavel BLR   flaga Białoruska 20.82 PB 139
 3.   OLSEN Joachim DEN   flaga Duńska 20.55 172
 4.   HÄGGBLOM Robert FIN 20.26 PB 211
 5.   MIKHNEVICH Andrei BLR 20.12 140
 6.   KARLSSON Conny FIN 20.09 SB 212
 7.   VODOVNIK Miran SLO 19.46 494
 8.   BUCKI Gaëtan FRA 18.72 225
miejsce zawodnik
I
II
III
IV
V
VI
  1.
KONOPKA
21.32
21.57
x
21.36
21.14
21.40
  2.
LYZHYN
20.08
20.48
x
20.82
x
x
  3.
OLSEN
x
x
20.43
20.55
x
x
  4.
HÄGGBLOM
20.00
x
20.05
20.04
x
20.26
  5.
MIKHNEVICH
x
19.55
20.12
x
x
x
  6.
KARLSSON
19.45
19.77
19.68
19.85
19.89
20.09
  7.
VODOVNIK
x
x
18.62
18.58
19.15
19.46
  8.
BUCKI
18.72
x
x
x
x
x
Lista STARTOWA


ER:  22.55   TIMMERMAN Ulf   GDR  
(11.02.1989) Senftenberg

CR:  22.19   TIMMERMAN Ulf   GDR  
(21.02.1987) Liévin




BIRMINGHAM    MADRYT
WIEDEŃ     GENT
WALENCJA SZTOKHOLM
PARYŻ    GENUA


do góry


copyright © 2003-10   Leszek Albiniak