P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  Ą

               
główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  świata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          





pchnięcie kulą    rzut dyskiem    skok w dal   
skok wzwyż   

  25 ZLP / 27 € - Atlanta 1996


Polski    English    Français    Castellano    Deutsch    Русский



Igrzyska   Olimpijskie
Beijing  2008

KOBIETY 
	   
 GALERIA kulomiotki 
 Beijing 2008
	   
	      MĘŻCZYŹNI 
	   
 GALERIA kulomioci 
 Beijing 2008



K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y Ź N I
FINAŁ             FINAŁ
Eliminacje gr.A             Eliminacje gr.A
Eliminacje gr.B             Eliminacje gr.B



V I D E O.wmv




REZULTATY eliminacje grupa A.   minimum 18,45 m

PCHNIĘCIE KULĄ Kobiety  16.08.
godz.09:10

zdjęcia





miejsce zawodniczka kraj wynik
 1.   VILI Valerie NZL 19.73    Q
 2.   LI Meiju CHN 19.18 PB    Q
 3.   MIKHNEVICH Natallia BLR 19.11    Q
 4.   SCHWANITZ Christina GER 19.09    Q
 5.   GONZÁLEZ Misleydis CUB 18.91    Q
 6.   ROSA Chiara ITA 18.74 SB    Q
 7.   CAMARENA Jillian USA 18.51 SB    Q
 8.   VARGAS Mailín CUB 18.47    Q
 9.   IVANOVA Olga RUS 18.46    Q
 10.   HINRICHS Denise GER 18.36
 11.   KAROLCHYK Yanina BLR 17.79
 12.   HELTNE Anca ROU 17.48
 13.   DUCÓ Natalia CHI 17.40
 14.   HEASTON Kristin USA 17.34
 15.   TERZÓGLOU Iríni GRE 16.50
 16.   ULYEVA Iolanta KAZ 15.49
 17.   LEE Mi-young KOR 15.10
    QUINTANAL Irache ESP  NM
miejsce zawodniczka
I
II
III
1. VILI
19.73
2. LI
19.18
3. MIKHNEVICH N.
19.11
4. SCHWANITZ
x
17.97
19.09
5. GONZÁLEZ
18.42
18.91
6. ROSA
18.74
7. CAMARENA
18.15
18.32
18.51
8. VARGAS
18.47
9. IVANOVA
17.69
18.27
18.46
10. HINRICHS
18.36
18.27
x
11. KAROLCHYK
17.44
17.77
17.79
12. HELTNE
17.48
x
17.40
13. DUCÓ
17.24
x
17.40
14. HEASTON
x
17.34
17.34
15. TERZÓGLOU
16.08
16.14
16.50
16. ULYEVA
15.49
x
15.06
17. LEE
14.76
x
15.10
QUINTANAL
x
x
x




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y Ź N I
FINAŁ            
Eliminacje gr.A


REZULTATY eliminacje grupa B.   minimum 18,45 m

PCHNIĘCIE KULĄ Kobiety  16.08.
godz.09:10






miejsce zawodniczka kraj wynik
 1.   GONG Lijiao CHN 19.46 PB    Q
 2.   OSTAPCHUK Nadzeya BLR 19.08    Q
 3.   OMAROVA Anna RUS 18.74    Q
 4.   LI Ling CHN 18.60    Q
 5.   KLEINERT Nadine GER 18.52    Q
 6.   CARTER Michelle USA 18.49    Q
 7.   BOREL Cleopatra TRI 17.96
 8.   LEGNANTE Assunta ITA 17.76
 9.   CUMBÁ Yumileidi CUB 17.60
 10.   CHUKWUEMEKA Vivian NGR 17.15
 11.   KHUDOROSHKINA Irina RUS 16.84
 12.   POUHILA Ana TGA 16.42
 13.   LIN Chia-Ying TPE 16.32
 14.   ZHANG Guirong SIN 16.23
 15.   KEVKHISHVILI Mariam GEO 15.99
 16.   NORTHOVER Zara JAM 15.85
    ZABAWSKA Krystyna POL  NM
miejsce zawodniczka
I
II
III
1. GONG
19.46
2. OSTAPCHUK
19.08
3. OMAROVA
18.26
x
18.74
4. LI L.
18.60
5. KLEINERT
18.52
6. CARTER
18.49
7. BOREL
17.96
17.32
17.57
8. LEGNANTE
16.93
17.76
x
9. CUMBÁ
x
17.60
x
10. CHUKWUEMEKA
17.15
17.05
x
11. KHUDOROSHKINA
16.46
16.84
16.78
12. POUHILA
16.21
16.42
16.35
13. LIN
16.24
x
16.32
14. ZHANG
x
16.23
16.08
15. KEVKHISHVILI
x
15.99
x
16. NORTHOVER
15.73
15.85
15.64
ZABAWSKA
x
x
x




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y Ź N I
Eliminacje gr.A
Eliminacje gr.B


REZULTATY   FINAŁ   

PCHNIĘCIE KULĄ Kobiety  16.08.2008
godz.21:10

temperatura 28°C,
wilgotność 39%,
pochmurno.






           
           
           
           
           
Lista STARTOWA Raport FINAŁ Wywiady
miejsce zawodniczka kraj wynik numer
 1.   VILI Valerie NZL   flaga Nowej Zelandii 20.56 AR 2545
 2.   MIKHNEVICH Natallia BLR   flaga Białorusi 20.28
 3.   OSTAPCHUK Nadzeya BLR   flaga Białorusi 19.86
 4.   GONZÁLEZ Misleydis CUB 19.50 PB
 5.   GONG Lijiao CHN 19.20
 6.   OMAROVA Anna RUS 19.08
 7.   KLEINERT Nadine GER 19.01
 8.   LI Meiju CHN 19.00
 9.   IVANOVA Olga RUS 18.44
 10.   VARGAS Mailín CUB 18.28
 11.   SCHWANITZ Christina GER 18.27
 12.   CAMARENA Jillian USA 18.24
 13.   ROSA Chiara ITA 18.22
 14.   LI Ling CHN 17.94
 15.   CARTER Michelle USA 17.74
miejsce zawodniczka
I
II
III
IV
V
VI
1.
VILI
20.56
20.40
20.26
20.01
20.52
2.
MIKHNEVICH
19.16
20.28
19.87
19.82
19.94
20.10
3.
OSTAPCHUK
x
18.69
18.36
x
19.86
19.36
4.
GONZÁLEZ
19.30
x
19.01
19.23
19.50
x
5.
GONG
18.45
18.75
18.90
18.92
19.04
19.20
6.
OMAROVA
19.08
18.21
x
x
x
18.76
7.
KLEINERT
18.30
18.68
19.01
18.99
x
18.81
8.
LI M.
18.68
18.99
18.74
x
18.85
19.00
9.
IVANOVA
17.96
x
18.44
10.
VARGAS
18.28
17.88
17.74
11.
SCHWANITZ
x
17.96
18.27
12.
CAMARENA
18.09
18.24
17.44
13.
ROSA
18.22
17.98
x
14.
LI L.
17.94
x
17.81
15.
CARTER
16.97
17.65
17.74








K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y Ź N I
                  FINAŁ
                  Eliminacje gr.B


REZULTATY eliminacje grupa A.  minimum 20,40 m

PCHNIĘCIE KULĄ Mężczyźni  15.08.
godz.09:05






miejsce zawodnik kraj wynik
 1.   MAJEWSKI Tomasz POL 21.04 PB    Q
 2.   CANTWELL Christian USA 20.48    Q
 3.   ARMSTRONG Dylan CAN 20.43    Q
 4.   HOFFA Reese USA 20.41    Q
 5.   SOFIN Pavel RUS 20.29    q
 6.   BIALOU Yury BLR 20.12    q
 7.   SEMENOV Andriy UKR 20.01
 8.   ALIC Hamza BIH 19.87
 9.   LUBOSLAVSKIY Anton RUS 19.87
 10.   MARTIN Scott AUS 19.75
 11.   OLSEN Joachim DEN 19.74 SB
 12.   VÉLIZ Carlos CUB 19.58
 13.   URTANS Maris LAT 19.57
 14.   HABORÁK Milan SVK 19.32
 15.   LAURO Germán ARG 19.07
 16.   KOLAŠINAC Asmir SRB 19.01
 17.   KÜRTHY Lajos HUN 18.74
 18.   STAMATÓYIANNIS Mihaíl GRE 18.45
 19.   VERNI Marco CHI 17.96
    IVANOV Georgi BUL  NM
    HÄGGBLOM Robert FIN  NM
    BARTELS Ralf GER  DNS
miejsce zawodnik
I
II
III
1. MAJEWSKI
21.04
2. CANTWELL
20.11
20.48
3. ARMSTRONG
20.43
4. HOFFA
20.41
5. SOFIN
20.29
x
x
6. BIALOU
x
20.12
19.87
7. SEMENOV
18.95
19.59
20.01
8. ALIC
19.33
19.48
19.87
9. LUBOSLAVSKIY
19.14
x
19.87
10. MARTIN
19.75
x
x
11. OLSEN
19.62
19.69
19.74
12. VÉLIZ
19.58
19.25
19.16
13. URTANS
18.78
19.57
19.34
14. HABORÁK
x
19.32
x
15. LAURO
19.07
x
18.96
16. KOLAŠINAC
18.32
x
19.01
17. KÜRTHY
18.38
x
18.74
18. STAMATÓYIANNIS
x
18.45
18.30
19. VERNI
x
17.96
x
IVANOV
x
x
x
HÄGGBLOM
x
x
x




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y Ź N I
                  FINAŁ
                  Eliminacje gr.A


REZULTATY eliminacje grupa B.  minimum 20,40 m

PCHNIĘCIE KULĄ Mężczyźni  15.08.
godz.09:05






miejsce zawodnik kraj wynik
 1.   NELSON Adam USA 20.56    Q
 2.   MIKHNEVICH Andrei BLR 20.48    Q
 3.   LYZHYN Pavel BLR 20.36    q
 4.   BILONOH Yuriy UKR 20.16    q
 5.   SMITH Rutger NED 20.13    q
 6.   YUSHKOV Ivan RUS 20.02    q
 7.   SACK Peter GER 20.01
 8.   SCOTT Dorian JAM 19.94
 9.   ANLEZARK Justin AUS 19.91
 10.   MARTÍNEZ Manuel ESP 19.81
 11.   VODOVNIK Miran SLO 19.81
 12.   NIARÉ Yves FRA 19.73
 13.   PEETRE Taavi EST 19.57
 14.   AL-HEBSHI Sultan KSA 19.51
 15.   STEHLÍK Petr CZE 19.41
 16.   MULABEGOVIC Nedžad CRO 19.35
 17.   PROENZA Reynaldo CUB 19.20
 18.   EMILIANOV Ivan MDA 18.64
 19.   FARAG Yasser EGY 18.42
 20.   FORTES Marco POR 18.05
 21.   CHANG Ming TPE 17.43
    PAUMIER Alexis CUB  NM
    NIKFAR Amin IRI  NM
miejsce zawodnik
I
II
III
1. NELSON
20.56
2. MIKHNEVICH
20.38
20.48
3. LYZHYN
20.36
x
x
4. BILONOH
19.93
20.16
19.57
5. SMITH
20.13
x
19.97
6. YUSHKOV
20.02
19.83
20.00
7. SACK
19.76
x
20.01
8. SCOTT
19.54
19.94
19.71
9. ANLEZARK
19.91
19.75
x
10. MARTÍNEZ
19.62
19.45
19.81
11. VODOVNIK
18.72
x
19.81
12. NIARÉ
x
x
19.73
13. PEETRE
x
x
19.57
14. AL-HEBSHI
x
18.67
19.51
15. STEHLÍK
x
19.41
x
16. MULABEGOVIC
19.11
19.35
18.88
17. PROENZA
19.15
19.06
19.20
18. EMILIANOV
18.64
18.27
x
19. FARAG
18.37
x
18.42
20. FORTES
x
x
18.05
21. CHANG
16.13
16.98
17.43
PAUMIER
x
x
x
NIKFAR
x
x
x




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y Ź N I
                  Eliminacje gr.A
                  Eliminacje gr.B


REZULTATY   FINAŁ   

PCHNIĘCIE KULĄ Mężczyźni  15.08.2008
godz.21:00




           
           
           
           
           


Lista STARTOWA Raport FINAŁ Wywiady
miejsce zawodnik kraj wynik numer
 1.   MAJEWSKI Tomasz POL   flaga Polski 21.51 PB 2599
 2.   CANTWELL Christian USA   flaga USA 21.09
 3.   MIKHNEVICH Andrei BLR   flaga Białorusi 21.05
 4.   ARMSTRONG Dylan CAN 21.04 NR
 5.   LYZHYN Pavel BLR 20.98 PB
 6.   BILONOH Yuriy UKR 20.63 SB
 7.   HOFFA Reese USA 20.53
 8.   SOFIN Pavel RUS 20.42
 9.   SMITH Rutger NED 20.41
 10.   BIALOU Yury BLR 20.06
 11.   YUSHKOV Ivan RUS 19.67
    NELSON Adam USA  NM
miejsce zawodnik
I
II
III
IV
V
VI
1.
MAJEWSKI
20.80
20.47
21.21
21.51
x
20.44
2.
CANTWELL
20.39
20.98
20.88
20.86
20.69
21.09
3.
MIKHNEVICH
20.73
21.05
x
20.78
20.57
20.93
4.
ARMSTRONG
20.62
21.04
x
x
20.47
x
5.
LYZHYN
20.33
20.15
20.98
20.98
20.40
x
6.
BILONOH
20.63
x
20.53
20.46
20.31
x
7.
HOFFA
x
19.81
20.53
20.38
x
x
8.
SOFIN
20.42
x
x
x
x
x
9.
SMITH
20.41
x
20.30
10.
BIALOU
20.06
x
x
11.
YUSHKOV
19.67
19.55
x
NELSON
x
x
x






do góry




copyright © 2003-2040   Leszek Albiniak website stats