S K O K      W      D A L





główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  świata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
zawody halowe
          
linki
          
          






	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,
	   قفز طويل,
	   Skok u dalj,
	   Skok daleký,
	   Salt de llargada,
	   Naid hir,
	   Længdespring,
	   Άλμα εις μήκος,
	   Kaugushüpe,
	   Salto de lonxitude,
	   Pituushyppy,
	   קפיצה לרוחק,
	   So an longè,
	   Verspringen,
	   Lengdehopp,
	   Salto em comprimento,
	   Längdhopp,
	   Скок удаљ,
	   Uzun atlama,
	   Прижок в длину.
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   رمي القرص,
	   Llançament de disc,
	   Hod diskem,
	   Diskoskast,
	   Δισκοβολία,
	   Kettaheide,
	   Kiekonheitto,
	   זריקת דיסקוס,
	   Discuswerpen,
	   Lempar Cakram,
	   Diskos,
	   Lançamento do disco,
	   Diskus,
	   Disk atma,
	   ڈسکس,
	   Метание Диска.
	   
	   
	   
	   Pchnięcie Kulą,
	   دفع الجلة,
	   Llançament de pes,
	   Vrh koulí,
	   Kuglestød,
	   Kugelstoßen,
	   Σφαιροβολία,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,
	   Kuulitõuge,
	   Lancer du poids,
	   Kuulantyöntö,
	   Getto del peso,
	   Rutulio stūmimas,
	   Бөөрөнцөг түлхэлт,
	   Lontar peluru,
	   Kogelstoten,
	   Kulestøt,
	   Arremesso do peso,
	   Kulstötning,
	   Gülle atma,
	   Толкание Ядра.

Mistrzostwa Świata     P A R Y Ż      23-31.08.2003r.


Mistrzostwa Świata

P A R Y Ż     2 0 0 3

S k o k     w    d a l






2 8 .0 8 .       minimum 6,65
godz.19:45 Kobiety eliminacje




1 BARBER Eunice    FRA 6.78   (0.0)
2 GALKINA Lyudmila    RUS 6.72   (0.2)
3 RUBLYOVA Olga    RUS 6.67   (-0.2)







3 0 .0 8 .
godz.18:05 Kobiety
F I N A Ł


finał

 lp.   zawodniczka kraj wynik wiatr
 1   BARBER Eunice FRA   flaga Francji 6.99 SB 0.4
 2   KOTOVA Tatyana RUS   flaga Rosji 6.74 0.1
 3   BOBBY Anju IND   flaga Indii 6.70 SB 1.2
 4   JOHNSON Jade GBR 6.63 0.5
 5   RUBLYOVA Olga RUS 6.58 -0.2
 6   VASZI Tünde HUN 6.53 0.5
 7   THOMPSON Bronwyn AUS 6.48 -0.3
 8   UPSHAW Grace USA 6.47 0.1
 9   MAY Fiona ITA 6.46 0.1
 10   GALKINA Lyudmila RUS 6.45 -1.4
 11   GOTOVSKA Valentina LAT 6.43 -0.7
 12   MONTANER Concepción ESP 6.37 -0.4





   iaaf wyniki LJ      
   tilastopaja      
   mistrzowie z Paryża    
B A R B E R      E u n i c e
P H I L L I P S     D w i g h t




2 7 .0 8 .       minimum 8,15 website stats
godz.18:25 Mężczyźni eliminacje




1 LAMELA Yago    ESP 8.19   (0.8)
2 TOMLINSON Christopher    GBR 8.16   (0.7) SB
3 DAVIS Walter    USA 8.14   (-0.5)






2 9 .0 8 .
godz.20:00 Mężczyźni
F I N A Ł


finał

 lp.   zawodnik kraj wynik wiatr
 1   PHILLIPS Dwight USA   flaga USA 8.32 0.5
 2   BECKFORD James JAM   flaga Jamajki 8.28 SB 0.1
 3   LAMELA Yago ESP   flaga Hiszpanii 8.22 0.5
 4   GAISAH Ignisious GHA 8.13 0.0
 5   AL-SABEE Taher KSA 8.10 0.0
 6   ZYUSKOV Volodymyr UKR 8.08 -0.2
 7   DAVIS Walter USA 8.02 0.4
 8   MOXEY Osbourne BAH 7.93 0.5
 9   TOMLINSON Christopher GBR 7.93 0.6
 10   TARUS Bogdan ROM 7.84 0.4
 11   MÉLIZ Felipe CUB 7.73 0.8
 12   TSÁTOUMAS Loúis GRE 7.72 0.1


   Participants Championships
   Gold Medalists
   Games Medalists
   Season Best 2003





HELSINKI   PARYŻ  
EDMONTON   SEWILLA  
ATENY   GÖTEBORG  
STUTTGART   TOKIO  


do góry


copyright © 2003-2072   Leszek Albiniak