KULA > OLIMPIADY >  ATENY




P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  ˇ





główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  ¶wiata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          






	   
	   Pchnięcie Kul±,
	   دفع الجلة,
	   Llançament de pes,
	   Vrh koulí,
	   Kuglestød,
	   Kugelstoßen,
	   Σφαιροβολία,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,
	   Kuulitõuge,
	   Lancer du poids,
	   Kuulantyöntö,
	   Getto del peso,
	   Rutulio stūmimas,
	   Бөөрөнцөг түлхэлт,
	   Lontar peluru,
	   Kogelstoten,
	   Kulestøt,
	   Arremesso do peso,
	   Kulstötning,
	   Gülle atma,
	   Толкание Ядра.    
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   رمي القرص,
	   Llançament de disc,
	   Hod diskem,
	   Diskoskast,
	   Δισκοβολία,
	   Kettaheide,
	   Kiekonheitto,
	   זריקת דיסקוס,
	   Discuswerpen,
	   Lempar Cakram,
	   Diskos,
	   Lançamento do disco,
	   Diskus,
	   Disk atma,
	   ڈسکس,
	   Метание Диска.
	   
	   
	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,
	   قفز طويل,
	   Skok u dalj,
	   Skok daleký,
	   Salt de llargada,
	   Naid hir,
	   Længdespring,
	   Άλμα εις μήκος,
	   Kaugushüpe,
	   Salto de lonxitude,
	   Pituushyppy,
	   קפיצה לרוחק,
	   So an longè,
	   Verspringen,
	   Lengdehopp,
	   Salto em comprimento,
	   Längdhopp,
	   Скок удаљ,
	   Uzun atlama,
	   Прижок в длину.

  25 ZLP / 27 € - Atlanta 1996


Polski    English    Français    Castellano    Deutsch    Русский



  Igrzyska Olimpijskie     
  A T E N Y      11-29.08.2004r.
  
  ========================================
  Pełne wyniki
  eliminacji i finałów.


Igrzyska Olimpijskie

A T E N Y     2 0 0 4

P c h n i ę c i e    K u l ±




K O B I E T Y             M Ę Ż C Z Y ¬ N I
FINAŁ             FINAŁ
Eliminacje             Eliminacje
L I N K I             M I S T R Z O W I E




1 8 .0 8 .       minimum 18,50
godz.08:30 - 09:30 Kobiety eliminacje




1 OSTAPCHUK Nadezhda    BLR 19.69
2 KORZHANENKO Irina    RUS 19.43    DQ
3 CUMBÁ Yumileidi    CUB 19.10
7 ZABAWSKA Krystyna    POL 18.61


1 8 .0 8 .
godz.16:00 - 17:15 Kobiety
F I N A Ł




Results Season 2004
 1   CUMBÁ Yumileidi CUB   flaga Kuby 19.59
 2   KLEINERT Nadine GER   flaga Niemiec 19.55
 3   KRIVELYOVA Svetlana RUS   flaga Rosji 19.49
 4   OSTAPCHUK Nadezhda BLR 19.01
 5   KHORONEKO Natallia BLR 18.96
 6   ZABAWSKA Krystyna POL 18.64
 7   GONZÁLEZ Misleydis CUB 18.59
 8   ADAMS Valerie NZL 18.56
    KORZHANENKO Irina RUSPaństwa DQ
  » więcej




  wulkana wyniki      
  po Igrzyskach Olimpijskich      
  wudarski KOBIETY str.37-40      
  wudarski MĘŻCZY¬NI str.49-51      
  mkol      
  rabinovich      
  video.wmv      
  gettyimages.com      
  photorun      

   mistrzowie z Aten    

	   
	   C U M B Á  Y u m i l e i d i
	   
	   ---------------------------------
	   ATENY 18.8.2004
	   Rentz Andreas

	   
	   B I L O N O H  Y u r i y
	   
	   ---------------------------------
	   ATENY 18.8.2004
	   Soriano Javier




1 8 .0 8 .       minimum 20,40
godz.10:00 - 11:00 MężczyĽni eliminacje




1 NELSON Adam    USA 21.15
2 OLSEN Joachim    DEN 20.78
3 BARTELS Ralf    GER 20.65
18 MAJEWSKI Tomasz POL 19.55



1 8 .0 8 .
godz.18:00 - 19:15 MężczyĽni
F I N A Ł



Results Season 2004
 1   BILONOG Yuriy UKR    21.16 SB
 2   NELSON Adam USA   flaga USA 21.16
 3   OLSEN Joachim DEN   flaga Danii 21.07
 4   MARTÍNEZ Manuel ESP 20.84
 5   MIKHNEVICH Andrei BLR 20.60
 6   BELOV Yury BLR 20.34
 7   ANLEZARK Justin AUS 20.31
 8   BARTELS Ralf GER 20.26
 9   GODINA   John USA 20.19
 10   KONOPKA Mikuláš SVK 19.92
  » więcej
  skróty nazw Państw






       Igrzyska Olimpijskie Ateny 1896        Igrzyska Olimpijskie Paryż 1900        Igrzyska Olimpijskie St.Louis 1904        Igrzyska Olimpijskie Londyn 1908        Igrzyska Olimpijskie Sztokholm 1912
       Igrzyska Olimpijskie Antwerpia 1920        Igrzyska Olimpijskie Paryż 1924        Igrzyska Olimpijskie Amsterdam 1928        Igrzyska Olimpijskie Los Angeles 1932        Igrzyska Olimpijskie Berlin 1936
       Igrzyska Olimpijskie Londyn 1948        Igrzyska Olimpijskie Helsinki 1952        Igrzyska Olimpijskie Melbourne 1956        Igrzyska Olimpijskie Rzym 1960        Igrzyska Olimpijskie Tokyo 1964
       Igrzyska Olimpijskie Meksyk 1968        Igrzyska Olimpijskie Monachium 1972        Igrzyska Olimpijskie Montreal 1976        Igrzyska Olimpijskie Moskwa 1980        Igrzyska Olimpijskie Los Angeles 1984
       Igrzyska Olimpijskie Seoul 1988        Igrzyska Olimpijskie Barcelona 1992        Igrzyska Olimpijskie Atlanta 1996        Igrzyska Olimpijskie Sydney 2000        Igrzyska Olimpijskie Ateny 2004
       Igrzyska Olimpijskie Beijing 2008                            


do góry


copyright © 2003-10   Leszek Albiniak