P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  ˇ





główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  ¶wiata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          






	   
	   Pchnięcie Kul±,
	   Kugelstoßen,
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,	   
	   Lancer du poids,    
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco,
	   
	   
	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo,

Mistrzostwa   Polski
Biała Podlaska   2005








REZULTATY PCHNIĘCIE KULˇ
Kobiety  24.06.   godz. 17.20




Results Season 2005
miejsce zawodniczka kraj wynik
 1.   SOBIESZEK Magdalena AZS Warszawa 15.97
 2.   BRONISZ Agnieszka MKS Płomień Sosnowiec 15.75
 3.   POTĘPA Wioletta AZS Warszawa 15.69
 4.   JARMUŻEK Agnieszka AZS Warszawa 15.46
 5.   DZIERZĘCKA Magdalena LKS Brodnica 14.95
 6.   PREDEL Edyta AZS Warszawa 14.12
 7.   KOCIMA Magdalena KS Sprint-Bielsko Biała 14.08
 8.   KITA Katarzyna Agros Zamo¶ć 13.34
 9.   KRZEMIEŃ Sylwia AZS Gorzów 13.28
 10.   DURSKA Ewa UKS Barnim Goleniów 12.71
 11.   NOWOSIELSKA Aurelia AZS Wrocław 12.68
    KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice
DNS
miejsce zawodniczka
I
II
III
IV
V
VI
  1.
SOBIESZEK
15.11
14.83
15.44
15.08
15.59
15.97
  2.
BRONISZ
15.75
15.71
x
x
15.35
15.59
  3.
POTĘPA
x
15.05
15.45
15.14
x
15.69
  4.
JARMUŻEK
14.69
15.46
x
x
14.81
14.95
  5.
DZIERZĘCKA
14.59
14.95
14.79
14.53
14.73
14.67
  6.
PREDEL
x
13.42
14.12
13.76
13.59
13.81
  7.
KOCIMA
14.08
x
13.59
x
13.44
13.95
  8.
KITA
12.61
13.34
13.27
x
x
x
  9.
KRZEMIEŃ
13.28
x
x
  10.
DURSKA
x
12.49
12.71
  11.
NOWOSIELSKA
12.49
12.68
x


NR:  19.58  Ludwika CHEWIŃSKA  GWARDIA Warszawa
(26.06.76) Bydgoszcz





REZULTATY PCHNIĘCIE KULˇ
MężczyĽni  24.06.   godz. 18.40




Results Season 2005
miejsce zawodnik kraj wynik
 1.   MAJEWSKI Tomasz AZS Warszawa 20.13
 2.   ¦LIWA Leszek WKS Zawisza Bydgoszcz 19.22
 3.   ZIELIŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 18.63
 4.   GIŻA Jakub LKS Mielec 18.51
 5.   CHRZANOWSKI Tomasz WKS ¦l±sk Wrocław 18.45
 6.   HODUN Michał AZS Biała Podlaska 17.74
 7.   KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok 17.52
 8.   PANKAU Grzegorz AZS Warszawa 17.33
 9.   GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 17.01
 10.   ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 15.85
 11.   SUCHANOWSKI Maciej AZS Gdańsk 15.78 SB
 12.   OZIMEK Maciej AZS Warszawa 15.72
 13.   GˇSIOROWSKI Marcin AZS Kraków 14.95
    PRZYSOWA Marcin MKS Pogoń Siedlce NM
miejsce zawodnik
I
II
III
IV
V
VI
  1.
MAJEWSKI
x
19.46
19.74
20.13
x
x
  2.
¦LIWA
18.35
x
18.58
19.22
x
19.11
  3.
ZIELIŃSKI
x
x
17.06
18.63
18.03
x
  4.
GIŻA
17.43
16.96
18.19
17.82
18.17
18.51
  5.
CHRZANOWSKI
17.83
17.84
x
18.07
17.53
18.45
  6.
HODUN
x
17.51
17.72
17.40
17.61
17.74
  7.
KRZYWOSZ
17.03
x
x
x
x
17.52
  8.
PANKAU
17.08
17.33
x
x
x
16.96
  9.
GÓRZYŃSKI
16.09
16.45
17.01
  10.
ZBROSZCZYK
15.16
15.54
15.85
  11.
SUCHANOWSKI
14.60
14.93
15.78
  12.
OZIMEK
14.92
15.72
15.35
  13.
GˇSIOROWSKI
14.95
14.87
x
  
PRZYSOWA
x
x
x


NR: 21.68  Edward SARUL   GÓRNIK Zabrze
(31.07.83) Sopot






do góry


copyright © 2003-10   Leszek Albiniak