P  C  H  N  I  Ę  C  I  E      K  U  L  Ą





główna
          
definicja
          
olimpiady
          
rekord
mistrzostwa  świata
          
mistrzostwa  europy
          
mistrzostwa  polski
          
grand prix
linki
          
dysk
          






	   
	   Pchnięcie Kulą,
	   Kugelstoßen,	   
	   Shot Put,
	   Lanzamiento de peso,
	   Lancer du poids,
	   Getto del peso    
	   
	   
	   
	   Rzut Dyskiem,
	   Discus Throw,
	   Diskuswerfen,
	   Lanzamiento de disco,
	   Lancer du disque,
	   Lancio del disco
	   
	   
	   
	   Skok w dal,
	   Long jump,
	   Weitsprung,
	   Salto de longitud,
	   Saut en longueur,
	   Salto in lungo

Mistrzostwa   Polski
Poznań   2007








REZULTATY PCHNIĘCIE KULĄ
Kobiety  30.06.2007   godz. 17.23 - 18:23,37




miejsce zawodniczka kraj wynik
 1.   ZABAWSKA Krystyna KS Podlasie Białystok 17.57
 2.   SOBIESZEK Magdalena AZS-AWF Warszawa 16.62
 3.   BRONISZ Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 16.38
 4.   KOT Oksana AZS-AWFiS Gdańsk 15.75 PB
 5.   KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice 15.28
 6.   JARMUŻEK Agnieszka AZS-AWF Biała Podlaska 14.85
 7.   JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 14.65 SB
 8.   KUBECKA Beata KS Sprint Bielsko-Biała 13.34
 9.   SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 12.74
miejsce zawodniczka
I
II
III
IV
V
VI
  1.
ZABAWSKA
17.36
17.08
17.41
17.57
x
x
  2.
SOBIESZEK
16.16
16.58
16.62
x
16.62
16.46
  3.
BRONISZ
15.99
x
16.38
16.24
16.27
15.70
  4.
KOT
14.34
15.25
15.75
x
x
14.74
  5.
KORALEWSKA
13.07
14.08
14.65
14.69
15.28
x
  6.
JARMUŻEK
14.49
14.43
14.26
14.18
14.85
14.79
  7.
JAWOROWSKA
13.82
14.65
14.32
14.36
14.29
13.45
  8.
KUBECKA
12.05
13.15
13.34
12.26
12.15
x
  9.
SAMUL
x
11.49
12.74


NR:  19.58  Ludwika CHEWIŃSKA  GWARDIA Warszawa
(26.06.76) Bydgoszcz





REZULTATY PCHNIĘCIE KULĄ
Mężczyźni  30.06.2007   godz. 16.00 - 17.31




miejsce zawodnik kraj wynik
 1.   MAJEWSKI Tomasz AZS-AWF Warszawa 20.07
 2.   ZIELIŃSKI Dominik KL Lechia Gdańsk 19.35
 3.   GIŻA Jakub LKS Mielec 19.00
 4.   PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno 18.91 PB
 5.   MROZIK Andrzej LKS Pomorze Stargard 18.68 PB
 6.   KRZYWOSZ Krzysztof KS Podlasie Białystok 18.60 PB
 7.   ŚLIWA Leszek SL WKS Zawisza Bydgoszcz 18.19
 8.   RADZIWON Piotr KS Podlasie Białystok 18.03 PB
 9.   GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa 17.17
 10.   GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 17.17
 11.   GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa 16.75
 12.   KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej 16.27
 13.   SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 16.19
 14.   OZIMEK Maciej AZS-AWF Warszawa 16.17
 15.   CUDAK Mariusz WKS Śląsk Wrocław 15.48
miejsce zawodnik
I
II
III
IV
V
VI
  1.
MAJEWSKI
20.07
x
19.92
x
19.76
  2.
ZIELIŃSKI
x
18.64
18.31
18.22
19.35
18.75
  3.
GIŻA
19.00
17.85
17.86
18.63
18.63
x
  4.
PANKAU
18.34
18.46
15.81
18.91
18.60
x
  5.
MROZIK
17.46
16.92
17.17
18.68
x
18.31
  6.
KRZYWOSZ
17.78
18.41
18.60
x
17.95
x
  7.
ŚLIWA
18.19
17.63
x
18.07
17.93
17.86
  8.
RADZIWON
17.74
17.26
17.25
17.42
18.03
x
  9.
GAWKOWSKI
17.17
17.11
17.14
  10.
GÓRZYŃSKI
16.91
16.87
17.17
  11.
GOLBA
16.47
16.75
16.61
  12.
KOWNATKE
16.27
x
16.14
  13.
SUCHANOWSKI
15.76
16.19
16.19
  14.
OZIMEK
16.17
x
15.83
  15.
CUDAK
15.01
15.30
15.48


NR: 21.68  Edward SARUL   GÓRNIK Zabrze
(31.07.83) Sopot






do góry


copyright © 2003-2066   Leszek Albiniak